Čeština (Česká republika)Deutsch

ZAMĚŘENÍ PROJEKTŮ

Projekty "Spolupráce při řešení krizových situací na řece Labi v česko - saském příhraničí" a "Fotosoutěž „10 let po povodni na řece Labi“ jsou zaměřeny na zlepšení a podporu rozvoje přeshraniční spolupráce a služeb cestovního ruchu...

Záchranáři se sešli na první pracovní schůzce

ziel3 ikonaZáchranné sbory měst, které jsou zapojeny v projektu Spolupráce při řešení krizových situací na řece Labi v česko-saském příhraničí, se sešly na první pracovní schůzce.

logo ziel3 eu

 

Záchranáři se sešli na první pracovní schůzce

Záchranné sbory měst, které jsou zapojeny v projektu Spolupráce při řešení krizových situací na řece Labi v česko-saském příhraničí, se sešli na první pracovní schůzce.

Schůzky se zúčastnili velitelé hasičských záchranných sborů, vedoucí lékař Záchranné zdravotnické služby a manažeři projektu. Společně ladili plánované aktivity, které budou probíhat na obou stranách hranice. „Určili jsme termíny a témata společných cvičení a školení, stanovili jsme počty účastníků a vybrali techniku,“ řekl Richard Musil, vedoucí oddělení krizového řízení. První společná aktivita se na naší straně hranice bude konat v polovině září.

 

FOTOMOMENTY

KDO JE ONLINE

Právě připojeni - hostů: 181 

Přeshraniční spolupráce

SPOLUPRÁCEVýznam projektu spočívá především v řešení rozvoje příhraničních oblastí v ČR a Německu...

Transparentní podklady

TransparentnostKompletní a nejnovější informace o projektech v rámci CÍLE 3 - to je portál Magistrátu města Děčín...

Společná realizace

SPOLUPRÁCESpolupráce na obou stranách hranice - to je společný projekt přeshraniční spolupráce...

Free business joomla templates