Čeština (Česká republika)Deutsch

ZAMĚŘENÍ PROJEKTŮ

Projekty "Spolupráce při řešení krizových situací na řece Labi v česko - saském příhraničí" a "Fotosoutěž „10 let po povodni na řece Labi“ jsou zaměřeny na zlepšení a podporu rozvoje přeshraniční spolupráce a služeb cestovního ruchu...

Záchranáři příhraničních měst budou spolupracovat

ziel3 ikonaSpolupráce při řešení krizových situací na řece Labi v česko - saském příhraničí, tak se jmenuje projekt, který má za cíl zlepšit a zkoordinovat vzájemnou pomoc mezi Českou republikou a Svobodným státem Sasko.

 

logo ziel3 eu

 Záchranáři příhraničních měst budou spolupracovat

Spolupráce při řešení krizových situací na řece Labi v česko - saském příhraničí, tak se jmenuje projekt, který má za cíl zlepšit a zkoordinovat vzájemnou pomoc mezi Českou republikou a Svobodným státem Sasko.

 

Začátkem března se uskutečnila schůzka českých a německých partnerů k zahájení projektu Spolupráce při řešení krizových situací na řece Labi v česko - saském příhraničí. Tento projekt chce zlepšit spolupráci při krizových situacích v příhraniční oblasti. Představitelé měst a hasičů se setkali v zasedací místnosti primátora, aby diskutovali nad chystanými aktivitami. „V rámci projektu proběhne několik seminářů a kurzů německých i českých záchranářů na obou stranách hranice. Následná společná cvičení by měla přispět k lepší společné koordinaci při zásazích v příhraničním prostoru. Pořízeno bude vybavení, které záchranářům ulehčí práci,“ řekl František Pelant, primátor města. Vzájemná spolupráce záchranářů z pohraničí zajistí včasnou a kvalitní pomoc v těžko dostupných oblastech. Projekt je financován z Programu Cíl 3/Ziel 3 na podporu přeshraniční spolupráce 2007 – 2013 mezi Českou republikou a Svobodným státem Sasko a jsou do něj zapojena města Bad Schandau, Reinhardtsdorf-Schöna a Děčín.

FOTOMOMENTY

KDO JE ONLINE

Právě připojeni - hostů: 184 

Přeshraniční spolupráce

SPOLUPRÁCEVýznam projektu spočívá především v řešení rozvoje příhraničních oblastí v ČR a Německu...

Transparentní podklady

TransparentnostKompletní a nejnovější informace o projektech v rámci CÍLE 3 - to je portál Magistrátu města Děčín...

Společná realizace

SPOLUPRÁCESpolupráce na obou stranách hranice - to je společný projekt přeshraniční spolupráce...

Free business joomla templates