Čeština (Česká republika)Deutsch
autson.com - This website is for sale! - autson Resources and Information.

autson.com

ZAMĚŘENÍ PROJEKTŮ

Projekty "Spolupráce při řešení krizových situací na řece Labi v česko - saském příhraničí" a "Fotosoutěž „10 let po povodni na řece Labi“ jsou zaměřeny na zlepšení a podporu rozvoje přeshraniční spolupráce a služeb cestovního ruchu...

Kurzy vůdce malého plavidla probíhají

ziel3 ikonaPřeshraniční projekt "Spolupráce při řešení krizových situací na řece Labi v česko-saském příhraničí" v rámci Programu Cíl 3 / Ziel 3 běží na plné obrátky.

 

logo ziel3 eu

Přeshraniční projekt "Spolupráce při řešení krizových situací na řece Labi v česko-saském příhraničí" v rámci Programu Cíl 3 / Ziel 3 běží na plné obrátky. Hornožlebští dobrovolní hasiči absolvovali v minulých dnech pod vedením děčínského instruktora Bohumila Brycha kurz vůdce malého plavidla, který byl završen závěrečnou zkouškou na Státní plavební správě v Děčíně. Pracovní motorový člun, pořízený z velké části z dotace EU, by měli mít dobrovolní hasiči k dispozici již během letních měsíců.
DSC03679-upravena

 

Přeshraniční projekt "Spolupráce při řešení krizových situací na řece Labi v česko-saském příhraničí" v rámci Programu Cíl 3 / Ziel 3 běží na plné obrátky.

FOTOMOMENTY

Přeshraniční spolupráce

Význam projektu spočívá především v řešení rozvoje příhraničních oblastí v ČR a Německu...

Transparentní podklady

Kompletní a nejnovější informace o projektech v rámci CÍLE 3 - to je portál Magistrátu města Děčín...

Společná realizace

Spolupráce na obou stranách hranice - to je společný projekt přeshraniční spolupráce...

Free business joomla templates