Čeština (Česká republika)Deutsch

ZAMĚŘENÍ PROJEKTŮ

Projekty "Spolupráce při řešení krizových situací na řece Labi v česko - saském příhraničí" a "Fotosoutěž „10 let po povodni na řece Labi“ jsou zaměřeny na zlepšení a podporu rozvoje přeshraniční spolupráce a služeb cestovního ruchu...

Děčínští záchranáři budou mít kvalitní vybavení pro práci na vodě

Zástupkyně společnosti Gumotex a. s. Břeclav Lenka Beránková předala 8. ledna 2013 zaměstnancům oddělení krizového řízení děčínského magistrátu veřejnou zakázku "Vybavení záchranáře", kterou město Děčín vypsalo v loňském roce v rámci projektu "Spolupráce při řešení krizových situací na řece Labi v česko-saském příhraničí" v rámci Programu Cíl 3.

Dodané zboží v hodnotě 270 tisíc korun obsahuje ochrané suché oděvy do vody, zásahovou obuv pro devět osob, dalekohledy, navigace GPS, akumulátorové svítilny, megafon, elektronický hledáček s dálkovým ovládáním, ochranné oděvy a další vybavení, které umožní děčínským záchranářům efektivní zásahy na vodním toku v příhraničním prostoru. Již v minulém roce z tohoto projektu získali motorový pracovní člun dobrovolní hasiči z městské části Horní Žleb. Finanční spoluúčast statutárního města Děčín je 10 % z vynaložených nákladů.

DSC03270
více fotografii najdete ve fotogalerii

FOTOMOMENTY

Přeshraniční spolupráce

Význam projektu spočívá především v řešení rozvoje příhraničních oblastí v ČR a Německu...

Transparentní podklady

Kompletní a nejnovější informace o projektech v rámci CÍLE 3 - to je portál Magistrátu města Děčín...

Společná realizace

Spolupráce na obou stranách hranice - to je společný projekt přeshraniční spolupráce...

Free business joomla templates