Čeština (Česká republika)Deutsch
autson.com - This website is for sale! - autson Resources and Information.

autson.com

ZAMĚŘENÍ PROJEKTŮ

Projekty "Spolupráce při řešení krizových situací na řece Labi v česko - saském příhraničí" a "Fotosoutěž „10 let po povodni na řece Labi“ jsou zaměřeny na zlepšení a podporu rozvoje přeshraniční spolupráce a služeb cestovního ruchu...

Cíle příhraničního projektu českých a německých záchranářů byly splněny

Dva a čtvrt roku trvající projekt „Spolupráce při řešení krizových situací na řece Labi v česko-saském příhraničí" bude posledním červnovým dnem završen. Projektoví partneři z Děčína, Bad Schandau a Reinhardtsdorfu-Schöny sice musejí zajistit ještě minimálně 5 let jeho udržitelnost, ale to by nemělo znamenat vážný problém, protože kromě realizace společných projektových aktivit a pořízení nové techniky se podařilo to nejdůležitější – navázat dobré pracovní i osobní vztahy mezi lidmi z obou stran hranice, lidmi zachraňujícími životy a zdraví obyvatel, lidmi chránícími při mimořádných událostech také jejich majetek a životní prostředí, lidmi pracujícími vzdor občasné jazykové bariéře sjednocenými silami.

350 českých a německých záchranářů řešilo hned několik problémů najednou

Projekt „Spolupráce při řešení krizových situací na řece Labi v česko-saském příhraničí" v evropském dotačním Programu Cíl 3, ve kterém jsou už více jak dva roky zapojena města Děčín a Bad Schandau spolu s obcí Reinhardtsdorf-Schöna, pomalu spěje ke svému závěru. V projektu pořízenou techniku a vzájemnou schopnost spolupracovat při zásahu si partneři důkladně vyzkoušeli při společném taktickém cvičení nazvaném „Mlha na Labi 2014" v saském Bad Schandau v sobotu 17. května.

Strana 1 z 11

FOTOMOMENTY

Přeshraniční spolupráce

Význam projektu spočívá především v řešení rozvoje příhraničních oblastí v ČR a Německu...

Transparentní podklady

Kompletní a nejnovější informace o projektech v rámci CÍLE 3 - to je portál Magistrátu města Děčín...

Společná realizace

Spolupráce na obou stranách hranice - to je společný projekt přeshraniční spolupráce...

Free business joomla templates